על המעבר לדיור מוגן

על המעבר לדיור מוגן
המעבר לדיור מוגן הוא הבחירה הטבעית של מי שמעוניין להמשיך לנהל ולהעשיר את חייו העצמאיים והמלאים.

הדייר בדיור המוגן לא רק ממשיך את שגרת חייו באופן עצמאי בדירה משלו, המעוצבת על פי טעמו, הדייר נהנה משחרור מלא מטרדות היום יום וממערך כולל של שירותים מקצועיים, שירותי בריאות, ביטחון, ניקיון ואחזקה, לצד חיי חברה עשירים, מלאי תרבות ותוכן.

להבדיל מבית אבות, הדיור המוגן כבר מזמן אינו ברירת מחדל. ההחלטה לעבור לדיור מוגן היא החלטה לעשות צעד נוסף בשמירה על אורח חיים עצמאי, איכותי ופורה, בסביבה המאפשרת לחיות ברמת חיים גבוהה ובאיכות חיים טובה.

אנו בבית גיל פז רואים בדיור המוגן את הדרך המושלמת למגורי המבוגר בימינו. בעבורנו דיור מוגן פירושו בית חם, הבנוי בסטנדרטים גבוהים, בית שדייריו איכותיים ונמצא  בסביבה בעלת שירותים נגישים ומתקדמים ביותר. בית שממנו אפשר לצאת לעבוד, לבלות, לטייל ולהיפגש. בית מזמין ואטרקטיבי  שאפשר לארח בו ילדים, נכדים, קרובים ומכרים. זהו מקום להיכרויות חדשות, חוויות מרגשות והזדמנות להתנסות ולהעמיק בדברים שתמיד רוצים, אבל לא מספיקים.

דיור מוגן מבחינתנו הוא זמינות של 24 שעות ביממה לכל בעיה. דיור מוגן מבחינתנו הוא ביטחון ושקט נפשי, שמתאפשרים הודות לאבטחה המלאה ולדאגה לכל אחד ואחת. זה מקום שטוב להיות בו לא רק דייר או אורח, אלא גם להיות בצוות העובדים שלו.

דיור מוגן הוא הרבה דברים, אבל מבחינתנו הוא קודם כול בית ומשפחה.

 
בואו לביקור אישי. נשמח לארח אתכם.
התקשרו 09-7662626
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
   

דיור מוגן - בית גיל פז
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב גבורות 1 כפר-סבא
מתעניינים: 09-7662626
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 

מפת אתר