דיור מוגן – לגור ליד הילדים

דיור מוגן – לגור ליד הילדים
בתי הדיור המוגן בישראל הפכו לא מכבר לאחת האפשרויות המועדפות בתחום המגורים לגיל השלישי והרביעי. בישראל ניתן למצוא בתי דיור מוגן רבים בכל האזורים, כך שאם אתם מתעניינים במעבר לדיור מוגן, תוכלו לבחור אחד שגם יהיה קרוב לילדים שלכם.
למגורים בדיור מוגן ליד הילדים יש יתרונות רבים, ועל כך במאמר זה.

הצורך בדיור מוגן לבני הגיל השלישי בקרבת ילדיהם

אחד השיקולים שעומדים בפני המתעניינים במעבר לבית דיור מוגן, הוא הקרבה לילדיהם. למה בעצם נוצר הצורך הזה?
כאשר הילדים עוזבים את הבית כדי לפתח קריירה ולהקים משפחה חדשה, הם לא תמיד נשארים קרוב להוריהם מסיבות שונות. לתקופה מסוימת זה עובד לכולם וישנם מפגשים אחת לשבועיים שלושה. בשלב כלשהו ההורים מתחילים להתבגר והם מתחילים להזדקק לעזרה מדי פעם ולעיתים תכופות יותר. לפעמים מדובר בליווי לרופא או עזרה בסידורים כלשהם וכדומה. 
בנוסף לעזרה, ישנם מבוגרים שמתחילים להרגיש בדידות, ועולה הרצון להיפגש עם בני המשפחה הצעירים יותר לעיתים קרובות כדי לשמור על הקשר ואף להעמיק אותו.
אמנם מעבר לבית דיור מוגן עונה על חלק מהצרכים החדשים שנוצרים ומספק סביבה תומכת, אך צרכים כמו אלו שהוזכרו מעלה צריכים מענה אחר אותו ניתן לקבל באמצעות המגורים קרוב לילדים (או לפחות לאחד מהם).

יתרונות המגורים בדיור מוגן ליד הילדים

החיים בדיור מוגן בקרבת הילדים מציעים מגוון רב של יתרונות.
בתי דיור מוגן הם פתרון מצוין למבוגרים, המשלב בין הצורך לעצמאות ולפרטיות של בני הגיל השלישי לבין הרצון לשמור על קרבה לבני המשפחה ואף להיות חלק מהחיים היומיומיים של הילדים והנכדים.
בית הדיור המוגן מספק צרכים מסוימים כגון מגורים במתחם מוגן, חיי חברה, פעילויות, שירותים מגוונים וכדומה. הקרבה למשפחה מספקת את הצרכים הנוספים של עזרה זמינה של אדם קרוב, קשר הדוק ועוד.

דיור מוגן ליד הילדים בשרון

אם ילדיכם גרים באזור השרון, אנו מזמינים אתכם להכיר את בית גיל פז – דיור מוגן איכותי בכפר סבא. מעבר לכך שהבית נמצא בעיר כפר סבא המצוינת, מיקומו בעיר מאפשר גישה נוחה הן ברכב מכביש 531 והן בתחבורה הציבורית באמצעות קווי האוטובוס והרכבת הקרובים.
בית גיל פז מציע מגוון סוגי דירות שיכולים להתאים לכל צורך, שפע של פעילויות (חוגים יום-יומיים, הרצאות של מיטב המרצים בארץ, טיולים, מופעי תרבות, חדר כושר, בריכה במתחם ועוד) ושירותים ברמה הגבוהה ביותר (ניקיון, שמירה, דלפק קבלה פעיל 24/7, שירותי מרפאה ועוד).
יתרון נוסף במגורים בבית דיור מוגן ליד הילדים הוא שעל אף שהם קרובים, הם יכולים להיות רגועים ושקטים שהוריהם מקבלים את המעטפת הנחוצה להם.

לסיכום, דיור מוגן בקרבת ילדים מהווה את הפתרון האידיאלי עבור בני הגיל השלישי שרוצים להישאר עצמאיים בדירה פרטית אך עם כל שירותי הנוחות של דיור מוגן, וגם להתקרב למשפחתם וליהנות מקשר הדוק ומשמעותי עם ילדיהם ונכדיהם. 

 
בואו לבקר. עכשיו אתם יכולים ליהנות ממסלולי הצטרפות נוחים במיוחד
התקשרו 2686*
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

אירועים אחרונים בבית גיל פז - לחצו לפרטים:
seperator

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

דיור מוגן מחירים
דיור מוגן מחירים
בישראל מתחולל בשנים האחרונות שינוי תרבותי שמתבטא בכך שיותר ויותר בני גיל הזהב מבקשים לעבור לגור במסגרת דיור מוגן. כלכלנים מציינים שחלק מתהליך זה מקורו בטרנד שהגיע מארצות הברית, וחלקו כתוצאה מרמת החיים הגבוהה של ישראלים שהגיעו לגיל השלישי, והם יכולים להרשות לעצמם לעבור לגור בדיור מוגן.
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
בישראל חיים כיום כ-700,000 קשישים וקיימים כ-600 מוסדות שונים שמיועדים לטיפול בקשישים. רובם של מוסדות אלה נמצא בבעלות פרטית. מכל הקשישים בישראל רק כ-4% מתגוררים במסגרות ומוסדות שונים. במאמר זה נתמקד בבית דיור מוגן בהשוואה לבית אבות ובהבדלים העיקריים שביניהם.
חושבים לעבור?
נשמח לשמוע מכם
דיור מוגן בכפר סבא
פניה בצ'אט
חייג
כתוב אלינו
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב הגבורות 1א' כפר-סבא
מתעניינים: 09-7642221
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו באינסטגרם