דיור מוגן יוקרתי - לא חייב להיות יקר

דיור מוגן יוקרתי - לא חייב להיות יקר
אין ספק כי בזמננו, דיור מוגן הפך לפתרון מועדף על ידי מבוגרים עצמאיים להמשך התנהלות מהנה במסגרת תומכת. כמובן קיימים הבדלים לא קטנים בין בתי דיור מוגן שונים, לא רק במחיר אלא גם ברמת והיקף השירותים והיוקרה שלהם. יוקרה היא מושג סובייקטיבי, כלומר שמדובר בתפיסה או תחושה המתקבלת על ידי הדיירים מתוך החוויה שלהם במגורים במקום. הדבר מתבסס לרוב על רמת איכות, מתקנים, שירותים וכדומה, הנחשבים על ידם כיוקרתיים. אין זה אומר אבל שדווקא בתי דיור מוגן הנחשבים יוקרתיים הם בהכרח יקרים יותר. תתפלאו אולי לגלות שקיימים בתי דיור מוגן שמספקים את החוויה היוקרתית והרבה ערך מוסף אך במחיר בהחלט משתלם.

דיור מוגן יוקרתי - זו לא שאלה של מחיר 

בחירה בבית דיור מוגן יוקרתי אינה שאלה של מחיר, כלומר בתהליך הבדיקה שלכם, אל תחשבו שיקר יותר אומר יוקרתי יותר. לפעמים, יקר יותר הוא רק יקר יותר. 
אז איך בכל זאת ניתן לבחור בבית דיור מוגן שהוא גם יוקרתי וגם תחרותי במחיר? אין יותר פשוט מזה.
יש לבדוק את רמת השירותים, איכות השירות, מגוון, כמות ועושר הפעילויות, איכות ואדיבות הצוות, איכות המתקנים ורמת התחזוקה, איכות הדירות והאבזור שלהן, ובעצם כל מה שמוצע לכם כדיירים בדיור מוגן כחלק מהחבילה. אם תבחנו את בתי הדיור המוגן כך, תתפלאו לראות שקיימים הבדלים מהותיים. 
מעוניינים לדעת כמה עולה דיור מוגן יוקרתי? אנו בבית גיל פז מתחייבים להציע לכם את ההצעה המשתלמת ביותר אל מול כל הצעה שוות ערך שתקבלו מכל בית דיור מוגן אחר. קשה להאמין? אנו מזמינים אתכם לבדוק אותנו. לחצו כאן למעבר אל מחשבון דיור מוגן.

הבדל בין דיור מוגן יוקרתי לבית אבות

באופן כללי ביותר, בתי אבות מיועדים יותר למבוגרים בעלי עצמאות מוגבלת כאשר בתי דיור מוגן מיועדים למבוגרים בעלי עצמאות מלאה. כלומר שלרוב המעבר לבית אבות מתרחש מתוך הכרח תפקודי והמעבר לבית דיור מוגן מבוצע מתוך בחירה שקולה, להעשרת חיי המבוגר. 
קיימים הבדלים מהותיים אחרים ורבים נוספים וביניהם:
  • פרטיות: בדיור מוגן חיים בדירה פרטית שניתן לעצב ולהתאים ולהרגיש בהן ממש בבית, בבית אבות חיים בחדרים משותפים עם דיירים אחרים, בדומה לסגנון של בית חולים יותר. 
  • עצמאות: לא ניתן לעבור לדיור מוגן אם קיימת מגבלה פיזית או מנטלית המצריכה השגחה וטיפול צמוד. בחלק מבתי הדיור המוגן כן קיימת מחלקה סיעודית למקרה הצורך העתידי של המבוגר העצמאי המתגורר בבית דיור המוגן, כך שלא יהיה צורך במעבר טראומטי למסגרת ומקום שונה.
  • פעילויות: הפעילויות בבתי אבות הן בסיסיות יותר ומתוכננות עבור בעלי עצמאות מוגבלת. בבית דיור מוגן הפעילויות מתוכננות עבור אנשים עצמאיים. לדוגמה, בבתי דיור מוגן מוצעות גם פעילויות מחוץ למתחם בעוד בבתי אבות כמעט ולא עושים זאת בגלל אופי הדיירים.
  • חיי חברה: בבית אבות חיי החברה מוגבלים לאזורים משותפים בבית האבות, חדר אוכל, אולמות פעילויות וכדומה. בדיור מוגן ניתן גם לנהל חיי חברה גם בפרטיות הדירה שלכם, לארח חברים, משפחה. 
  • תמיכה / שירות: הצוותים בבתי האבות מיועדים בעיקר לתמיכה וטיפול ולאפשר תפקוד יומיומי של הדיירים, עזרה בהלבשה, ברחצה, באכילה וטיפולים רפואיים שונים. בבית דיור מוגן, הצוותים מיועדים למתן שירות, כדי לאפשר חיים מלאים ככל הניתן עבור הדיירים, יותר בדומה לצוות בבית מלון. כמובן שבמקרה הצורך קיים גם צוות רפואי במקום. 

מי מגדיר את בית הדיור המוגן כיוקרתי 

בישראל לא קיים דירוג רשמי של בתי דיור מוגן אך קל מאוד להבין מי מהם הם היוקרתיים ומי מהם לא. פשוט שואלים את הדיירים המתגוררים במקום. הם ישמחו לספר לכם באם מבחינתם בית הדיור המוגן הוא יוקרתי או לא, אם השירות איכותי, אם הפעילויות מעניינות ומגוונות ועוד. זאת דרך טובה יותר לקבל מושג מאשר כל תעודה המונפקת על ידי גוף חיצוני. בבית גיל פז, הדיירים עצמם מדרגים שנה אחר שנה את מקום המגורים שלהם, בית הדיור המוגן, כיוקרתי. 
בנוסף, מאחר ויוקרה כאמור הוא מושג סובייקטיבי, חשוב שתבחנו בעצמכם, "על בשרכם". בדיור מוגן בית גיל פז ניתן להגיע ל-5 ימי ניסיון, כלומר להגיע ולהתגורר מספר ימים לבחינה מקרוב של כל השירותים, המתקנים, החיים היומיומיים, הצוותים ועוד. כך תוכלו גם לקבוע באם עבורכם בית הדיור המוגן הוא אכן יוקרתי.
 
בואו לבקר. עכשיו אתם יכולים ליהנות ממסלולי הצטרפות נוחים במיוחד
התקשרו 2686*
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

אירועים אחרונים בבית גיל פז - לחצו לפרטים:
seperator

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

דיור מוגן מחירים
דיור מוגן מחירים
בישראל מתחולל בשנים האחרונות שינוי תרבותי שמתבטא בכך שיותר ויותר בני גיל הזהב מבקשים לעבור לגור במסגרת דיור מוגן. כלכלנים מציינים שחלק מתהליך זה מקורו בטרנד שהגיע מארצות הברית, וחלקו כתוצאה מרמת החיים הגבוהה של ישראלים שהגיעו לגיל השלישי, והם יכולים להרשות לעצמם לעבור לגור בדיור מוגן.
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
בישראל חיים כיום כ-700,000 קשישים וקיימים כ-600 מוסדות שונים שמיועדים לטיפול בקשישים. רובם של מוסדות אלה נמצא בבעלות פרטית. מכל הקשישים בישראל רק כ-4% מתגוררים במסגרות ומוסדות שונים. במאמר זה נתמקד בבית דיור מוגן בהשוואה לבית אבות ובהבדלים העיקריים שביניהם.
חושבים לעבור?
נשמח לשמוע מכם
דיור מוגן בכפר סבא
פניה בצ'אט
חייג
כתוב אלינו
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב הגבורות 1א' כפר-סבא
מתעניינים: 09-7642221
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו באינסטגרם