דיור מוגן בתשלום חודשי בלבד

דיור מוגן בתשלום חודשי בלבד
אם התחלתם לחפש אפשרויות מגורים בבתי דיור מוגן וודאי נתקלתם במסלול דיור מוגן בתשלום חודשי בלבד, שהוא אחד מבין מגוון מסלולים המוצעים למתעניינים. מסלולים נוספים הם מסלולי פיקדון, פיקדון מופחת ועוד.
חשוב מאוד להבין את משמעות המסלולים הללו כיוון שהם מגדירים את האופן בו תשלמו על המגורים בבית הדיור המוגן, דבר הנגזר ממצבכם הכלכלי ומקריטריונים נוספים עליהם תוכלו לקרוא במאמר זה.

דיור מוגן בתשלום חודשי בלבד – מה זה אומר

ידוע שבתי דיור מוגן מציעים כמה מסלולים לתשלום עבור המגורים וחבילת השירותים והפעילויות הניתנת לדיירים. אחד מהמסלולים הללו מציע לדייר לשלם תשלום חודשי בלבד לבית הדיור המוגן, ללא פיקדון. הסכום החודשי יהיה גבוה יותר משמעותית מהסכום החודשי אותו משלמים במסלול הפיקדון לדוגמה, בו הדייר משלם סכום מסוים עבור דירת המגורים, ומסכום זה נשחק כל שנה אחוז הקבוע בחוזה. בנוסף, משלם הדייר גם סכום חודשי כלשהו עבור השירותים המוצעים לו (פעילויות, מתקנים, שירותים ועוד). 
חשוב להבין כי בשורה התחתונה, התשלומים במסלולים השונים הם זהים, אך פשוט מחולקים בצורה אחרת, על מנת לאפשר לאנשים במצבים כלכליים שונים להצטרף לחוויית המגורים בדיור המוגן.

איך מחליטים באיזה מסלול לבחור

בחירת מסלול התשלום לבית הדיור המוגן, תלויה בכמה קריטריונים, אותם יש לשקול היטב, כיוון שמדובר בסכומים גבוהים שאין להקל בהם ראש:
  • מצב כלכלי – האם קיים סכום כסף גדול הניתן למשיכה ולמימוש, באיזה סכום תוכלו לעמוד מבחינת התשלום החודשי, ועוד.
  • מה כלול בכל מסלול – האם כל השירותים, המתקנים והפעילויות כלולים
  • אילו דירות מוצעות לכם למגורים – חשוב שגודל הדירה יתאים לכם ולאורח חייכם. גדול הדירה משפיע על המחיר שישולם ובהתאמה גם על המסלול שתבחרו בו.
ההחלטה לגבי המסלול היא חשובה מאוד, כיוון שיש גם לחשוב על העתיד שלכם (תוחלת החיים בישראל רק הולכת ועולה) ולוודא שיש מספיק חסכונות.

עם מי אפשר להתייעץ לגבי בחירת המסלול

כמובן שתמיד ניתן להתייעץ עם בני משפחה וחברים קרובים, אבל כדי לקבל מידע מדויק יותר, עדיף להתייעץ עם גורם מקצועי.
בבית גיל פז אנו מציעים לכם לשוחח עם היועץ הכלכלי שלנו. תוכלו להביא עמכם את כל הנתונים הקשורים למצבכם הכלכלי, והוא יפרוס בפניכם את האפשרויות הקיימות. 
הייעוץ המקצועי הפרטני הוא חשוב, כי רק כך תוכלו לקבל תמונה אמיתית ומדויקת של האפשרויות שלכם. לא פעם, מוצעים שירותי ייעוץ כלליים שנותנים נוסחה כלשהי שלא בטוח מתאימה לכם, או שמדברים אתכם על מחירים ממוצעים בשוק, כך שאינכם יכולים לדעת בוודאות מה באמת יתאים למצבכם.
תוכלו לקבל גם ייעוץ בבנקים למשכנתאות לגבי המסלולים המיוחדים שהם מציעים לבני הגיל השלישי והרביעי, וכן בארגונים המתמחים בייעוץ לגילאים אלו.

 
בואו לבקר. עכשיו אתם יכולים ליהנות ממסלולי הצטרפות נוחים במיוחד
התקשרו 2686*
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

אירועים אחרונים בבית גיל פז - לחצו לפרטים:
seperator

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

דיור מוגן מחירים
דיור מוגן מחירים
בישראל מתחולל בשנים האחרונות שינוי תרבותי שמתבטא בכך שיותר ויותר בני גיל הזהב מבקשים לעבור לגור במסגרת דיור מוגן. כלכלנים מציינים שחלק מתהליך זה מקורו בטרנד שהגיע מארצות הברית, וחלקו כתוצאה מרמת החיים הגבוהה של ישראלים שהגיעו לגיל השלישי, והם יכולים להרשות לעצמם לעבור לגור בדיור מוגן.
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
בישראל חיים כיום כ-700,000 קשישים וקיימים כ-600 מוסדות שונים שמיועדים לטיפול בקשישים. רובם של מוסדות אלה נמצא בבעלות פרטית. מכל הקשישים בישראל רק כ-4% מתגוררים במסגרות ומוסדות שונים. במאמר זה נתמקד בבית דיור מוגן בהשוואה לבית אבות ובהבדלים העיקריים שביניהם.
חושבים לעבור?
נשמח לשמוע מכם
דיור מוגן בכפר סבא
פניה בצ'אט
חייג
כתוב אלינו
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב הגבורות 1א' כפר-סבא
מתעניינים: 09-7642221
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו באינסטגרם