דיור מוגן ברמת השרון – חיים בסביבה אוהבת

דיור מוגן ברמת השרון – חיים בסביבה אוהבת
אנשים מבוגרים ועצמאיים שחיים במסגרת דיור מוגן יכולים ליהנות משחרור של כל מה שקשור למטלות ניהול הבית, שחרור מהפחד להיפגע מאלימות של שודדים ופורצים, שחרור מהפחד להזדקק לפתע לעזרה רפואית, שחרור מהצורך להזדקק לעזרת הילדים העסוקים בחייהם, ובעיקר שחרור מהבדידות.

אדם מבוגר שמחליט לעבור להתגורר במסגרת דיור מוגן ברמת השרון, בכפר סבא, רעננה, או בכל אזור אחר בארץ, יכול להתחיל ליהנות מחיי קהילה ערניים ותוססים ואפילו לקוות להגשים חלום ולמצוא שוב אהבה עם מי מדיירי הבית. כדי שזה יקרה חשוב שתהיה באדם אהבה עצמית. כך יוכל לחזק את היכולת שלו להתחבב על אנשים אחרים. קרוב לוודאי שכולנו מסכימים שבין אם אנחנו נמצאים במערכת יחסים או לא, האהבה תמיד ממלאה את המחשבות שלנו.
 

טיפול מסור

בעולמם של אנשים שמקדישים את חייהם לטיפול בבני גיל הזהב, האהבה היא מילה שבה הם משתמשים לעיתים קרובות בליווי של תקוות וציפיות גבוהות ביותר. עם זאת, הציפיות הגבוהות יכולות ליצור גם לחץ רב והאהבה יכולה להיות לפעמים להפוך להרגשה של חיוך מאולץ.

אבל בעצם חיוך מאולץ הוא לא כל כך גרוע (והוא עדיף על המבט הזועף) והוא מזכיר לנו את האמירה של הסופר קורט וונגוט: "אתה מה שאתה מתיימר להיות…”. ובמקרה זה, העמדת פנים של אושר גם תוביל לשמחה ולאושר…
 

הדרך אל האושר

יש לא מעט רעיונות טובים שיזרימו אליכם אהבה ואושר, בין אם מאנשים שיקרים לכם ובין אם מאדם זר שעובר מולכם באקראי ברחוב, וביניהם:
  • אנשים שנוהגים בדרך כלל לדאוג לאחרים – תנו לעצמכם פינוק נוסף בחודש זה. בין אם מדובר בשוקולד טעים או בעיסוי שבדי. הטיפול בעצמכם יקל גם על הדאגה שלכם לאחרים. לאחר מכן, העבירו את האהבה העצמית הזאת לאדם שיקר לכם על ידי שתעשו משהו רק עבורו. כמו להשמיע לו מוסיקה שאהובה עליו, או שלפו מהארון את אלבום התמונות הישן, ויחד התבוננו בתמונות המרגשות.
  • מעשים אקראיים של חסד משתלמים וטובים לכל המעורבים. הקדימו חיוך, קשר עין וברכת בוקר טוב לדיירי הבית שנקרים בדרככם בבוקר בדרך לחדר האוכל – מעשה זה יכול להאיר לכם את השעות הבאות.
  • דרך מהירה לתת אהבה וירטואלית יכולה להיעשות על ידי שליחת אימייל שמכיל מחשבות טובות, מילות עידוד והכרה לפעילות של אדם שאתם מוקירים ואוהבים.
  • מחקרים מראים שעידוד אנשים מבוגרים לקשט את החדר בו הם מתגוררים מוביל לאושר רב יותר ולאיכות חיים גבוהה יותר. אולי אי אפשר לצבוע את קירות דירת המגורים בסגול, אבל אפשר להשתדל לבחור בתמונה או ביצירת אומנות שיוכלו להציג על הקיר, או צמח פורח שיוסיף לחדר שלהם מגע של אכפתיות. אלה יכולים לעשות את כל ההבדל שבעולם.
  • אמא תרזה אמרה שבכל פעם שאתם מחייכים אל מישהו, זוהי פעולה של אהבה, מתנה לאותו אדם, דבר נהדר”.

 
בואו לבקר. עכשיו אתם יכולים ליהנות ממסלולי הצטרפות נוחים במיוחד
התקשרו 2686*
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

אירועים אחרונים בבית גיל פז - לחצו לפרטים:
seperator

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

דיור מוגן מחירים
דיור מוגן מחירים
בישראל מתחולל בשנים האחרונות שינוי תרבותי שמתבטא בכך שיותר ויותר בני גיל הזהב מבקשים לעבור לגור במסגרת דיור מוגן. כלכלנים מציינים שחלק מתהליך זה מקורו בטרנד שהגיע מארצות הברית, וחלקו כתוצאה מרמת החיים הגבוהה של ישראלים שהגיעו לגיל השלישי, והם יכולים להרשות לעצמם לעבור לגור בדיור מוגן.
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
בישראל חיים כיום כ-700,000 קשישים וקיימים כ-600 מוסדות שונים שמיועדים לטיפול בקשישים. רובם של מוסדות אלה נמצא בבעלות פרטית. מכל הקשישים בישראל רק כ-4% מתגוררים במסגרות ומוסדות שונים. במאמר זה נתמקד בבית דיור מוגן בהשוואה לבית אבות ובהבדלים העיקריים שביניהם.
חושבים לעבור?
נשמח לשמוע מכם
דיור מוגן בכפר סבא
פניה בצ'אט
חייג
כתוב אלינו
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב הגבורות 1א' כפר-סבא
מתעניינים: 09-7642221
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו באינסטגרם