בית גיל פז חוגג יום הולדת 18

בית גיל פז חוגג יום הולדת 18
לפני 18 שנה פתח בית גיל פז את דלתותיו, לראשונה, בעקבות יוזמה של ותיקי חיל האוויר, במטרה להקים לא סתם דיור מוגן יוקרתי באזור השרון, אלא בית של ממש. החזון הזה ליווה את בית גיל פז לכל אורך הדרך, משלב הרעיון ועד אחרון הפרטים בהקמתו. למעשה, החזון הזה מלווה אותנו עד היום, כי כפי שאומרת דורותי, גיבורת "הקוסם מארץ עוץ” – "אין כמו הבית”!
 
כיום, מחקרים איששו את מה שידענו כולנו, בלבנו: בגיל השלישי, ישנה חשיבות גדולה ביותר לתחושת שייכות, לתחושת העצמאות ולאינטראקציה חברתית בשיפור איכות החיים ואפילו בהארכתם. לכן, כבר מן הימים הראשונים, הצבנו דגש על יצירת דיור מוגן המאפשר לדייריו לנהל חיים עצמאיים ועשירים בתוכן ועניין. רצינו ליצור מקום בו הדיירים ירגישו בבית ובני משפחותיהם ישמחו לבוא לבקר, שוב ושוב. כמו כן, רצינו ליצור מקום בו הדיירים ובני משפחותיהם יוכלו להיות שקטים בידיעה שכל צורכיהם נענים, מצורכי אבטחה ופיקוח רפואי ועד לדברים כמו שירותי כביסה, בנקאות וטיפוח – הכול קרוב ומתחת ליד. רצינו ועשינו!
 
היום, אנו שמחים לחגוג את יום ההולדת ה-18 מאז הוקם בית גיל פז, עם מצטרפים חדשים למשפחה, לצד דיירים המלווים אותנו כבר מהקמת הבית ומימיו הראשונים.
זהו אולי זמן טוב להודות לכל האנשים שעזרו להפוך את בית גיל פז למה שהוא היום: לכל הצוותים האמונים על ניהול הבית ותפעולו, לצוותים האחראים על פעילויות התרבות והשירותים, לצוות הרפואי וכמובן לדיירים! הלוא אף בית אינו יכול להיות אמיתי בלי משפחה!

בתודה ובברכת שנים ארוכות של בריאות, סיפוק ואושר,
צוות בית גיל פז

 
בואו לבקר. עכשיו אתם יכולים ליהנות ממסלולי הצטרפות נוחים במיוחד
התקשרו 2686*
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

אירועים אחרונים בבית גיל פז - לחצו לפרטים:
seperator

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

דיור מוגן מחירים
דיור מוגן מחירים
בישראל מתחולל בשנים האחרונות שינוי תרבותי שמתבטא בכך שיותר ויותר בני גיל הזהב מבקשים לעבור לגור במסגרת דיור מוגן. כלכלנים מציינים שחלק מתהליך זה מקורו בטרנד שהגיע מארצות הברית, וחלקו כתוצאה מרמת החיים הגבוהה של ישראלים שהגיעו לגיל השלישי, והם יכולים להרשות לעצמם לעבור לגור בדיור מוגן.
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
בישראל חיים כיום כ-700,000 קשישים וקיימים כ-600 מוסדות שונים שמיועדים לטיפול בקשישים. רובם של מוסדות אלה נמצא בבעלות פרטית. מכל הקשישים בישראל רק כ-4% מתגוררים במסגרות ומוסדות שונים. במאמר זה נתמקד בבית דיור מוגן בהשוואה לבית אבות ובהבדלים העיקריים שביניהם.
חושבים לעבור?
נשמח לשמוע מכם
דיור מוגן בכפר סבא
פניה בצ'אט
חייג
כתוב אלינו
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב הגבורות 1א' כפר-סבא
מתעניינים: 09-7642221
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו באינסטגרם