בית אבות יוקרה – שירותים נוספים שנמצאים רק בהם

בית אבות יוקרה – שירותים נוספים שנמצאים רק בהם
בית אבות מספק מגורים מוגנים לאנשים מבוגרים ולדיירים שמתקשים לתפקד באופן עצמאי בחיי היומיום שלהם, הוא מעניק שירותי בריאות וסיעוד 24 שעות ביממה.

השירותים שבית אבות רגיל מספק כוללים בדרך כלל צוות רפואי וסיעודי כמו אחיות, עובדת סוציאלית, קלינאית תקשורת ומטפלים. בבית האבות שני דיירים מתגוררים בחדר אחד, כאשר בממוצע יש כ-40 אנשי צוות על כל 100 מיטות. החדרים מאובזרים ומרוהטים והם כוללים גם ערכות של עזרה ראשונה ולחצי מצוקה.

אבל, יש בתי אבות אחרים שמספקים לדיירים לא רק שירותים אלה, אלא מעניקים רמה גבוהה יותר של דיור ושירותים, ואלה נחשבים לבתי אבות יוקרתיים.

אנשים מבוגרים רבים בישראל מחפשים היום את סגנון החיים שמציע דיור מוגן יוקרתי וגם יש בכוחם לממן מגורים אלה שאינם זולים כלל וכלל. רבים מבני גיל הזהב בארץ מחפשים היום מסגרת איכותית מוגנת שתבטיח להם בנוסף לכל הפינוקים, גם בטחון אישי מרבי. בעצם, בית אבות יוקרתי מאפשר למבוגרים אלה שהשתחררו מהמחויבויות המשפחתיות ומשנות עבודה רבות, לנהל אורח חיים עצמאי נוח, מפנק ומשמעותי.
 

בית אבות יוקרה – במה הוא עדיף?

  • מיקום – מבחינת המיקום, בתי האבות היוקרתיים ממוקמים באזורים המרכזיים והיוקרתיים כמו ברמת השרון או בצפון תל אביב במרכז, או בנופים מרהיבים כמו ברמת הגולן או בהר הכרמל.
  • מבנה – בעצם, בית אבות יוקרתי הוא כמו מלון חמישה כוכבים לא רק מבחינת השירותים אלא גם מבחינת ההדר והעושר שמאפיינים את כל הבית. כמו בית מלון יוקרתי, גם בית האבות היוקרתי כולל לובי מפואר ומרשים בכניסה לבית.
  • דיור – בבית אבות יוקרתי מתגורר כל דייר בדירה נפרדת מרווחת ומאובזרת ברמה גבוהה. בנוסף, הדייר יכול לבחור בדירת שני חדרים או יותר, תלוי בתקציב העומד לרשותו.
  • דיירים – הדיירים בבתי אבות יוקרתיים מאופיינים בדרך כלל כאנשים ברמה גבוהה שנעים להתחבר ולשוחח איתם ולהשתתף יחד איתם בפעילויות החברתיות השונות.
  • שירותים מפנקים – בית אבות יוקרתי, ממש כמו דיור מוגן ברמה גבוהה כמו בית גיל פז, מציע לדייריו חדר אוכל ברמה של מסעדה מפוארת, ספריה, אולם קולנוע מקומי, לפעמים גם בריכת שחייה וחדר כושר.
  • פעילויות פנאי – דיירי בית אבות יוקרתי מוזמנים להשתתף במגוון רחב של פעילויות חברתיותותרבותיות שמציע הבית ולכן חייהם ממשיכים להיות חיוניים ומשמעותיים.
  • שירותי בריאות – מבחינה רפואית, הצוות שעומד לרשות הדיירים הוא איכותי ומקצועי וכולל גם תמיכה של עובד סוציאלי. השירות הרפואי זמין 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע. דיירים שזקוקים לסיעוד ולטיפול צמוד, יקבלו מענה לכל צרכיהם במסגרת הבית. גם דיירי הבית הבריאים והעצמאיים זוכים לשקט נפשי כשהם יודעים שאם חס וחלילה יזדקקו פתאום לסיוע רפואי, הם יקבלו אותו באופן מקצועי ומיידי.

 
בואו לבקר. עכשיו אתם יכולים ליהנות ממסלולי הצטרפות נוחים במיוחד
התקשרו 2686*
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

אירועים אחרונים בבית גיל פז - לחצו לפרטים:
seperator

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

דיור מוגן מחירים
דיור מוגן מחירים
בישראל מתחולל בשנים האחרונות שינוי תרבותי שמתבטא בכך שיותר ויותר בני גיל הזהב מבקשים לעבור לגור במסגרת דיור מוגן. כלכלנים מציינים שחלק מתהליך זה מקורו בטרנד שהגיע מארצות הברית, וחלקו כתוצאה מרמת החיים הגבוהה של ישראלים שהגיעו לגיל השלישי, והם יכולים להרשות לעצמם לעבור לגור בדיור מוגן.
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
בישראל חיים כיום כ-700,000 קשישים וקיימים כ-600 מוסדות שונים שמיועדים לטיפול בקשישים. רובם של מוסדות אלה נמצא בבעלות פרטית. מכל הקשישים בישראל רק כ-4% מתגוררים במסגרות ומוסדות שונים. במאמר זה נתמקד בבית דיור מוגן בהשוואה לבית אבות ובהבדלים העיקריים שביניהם.
חושבים לעבור?
נשמח לשמוע מכם
דיור מוגן בכפר סבא
פניה בצ'אט
חייג
כתוב אלינו
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב הגבורות 1א' כפר-סבא
מתעניינים: 09-7642221
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו באינסטגרם