אסתטיקה בגיל השלישי

אסתטיקה בגיל השלישי
ציבור הולך וגדל של בני הגיל השלישי אשר מעוניינים "להפחית” ממספר שנותיהם, לשמור על מראה צעיר ולשפר את הופעתם החיצונית, מחליטים לעבור ניתוחים פלסטיים. האגודה האמריקאית לניתוחים פלסטיים מעריכה שכ-7% מכל הניתוחים הפלסטיים שבוצעו במהלך השנה שעברה, נעשו עבור בני הגיל השלישי.
 

טיפולים אסתטיים בגיל השלישי 

בקרב בני ה-65 ומעלה, מתיחת פנים וניתוחי עפעפיים הם בין הניתוחים היותר מבוקשים, אולם הזרקת בוטוקס, שנחשב לטיפול פחות פולשני, נמצא במקום הראשון. בנוסף לניתוחים אלה, נשים רבות רוצות לשפר גם את מראה הבטן והחזה שלהן, ומקוות שהניתוח ישפר את איכות העור ויטפל ברפיון הרקמות באזורים המנותחים.
  
במסגרת אחד המחקרים שנערכו בארה”ב, נשאלה אישה בת 75 מדוע החליטה בגילה המתקדם לעבור ניתוח פלסטי. לדבריה היא לא אהבה את מראה פניה ואת העובדה שהסנטר החל לקרוס כלפי מטה והעפעפיים החלו להישמט. היא החליטה לעצב מחדש את הסנטר, להרים את העפעפיים ובקיצור להיראות יותר טוב. אחד הרופאים המנתחים מציין שבעקבות העלייה בתוחלת החיים, גדל מספר המבוגרים שנהנים מבריאות גופנית טובה ומנפש בריאה. אנשים אלה אינם תופסים את עצמם כמזדקנים או כזקנים, וחלקם מנסים לשפר את המראה החיצוני גם על ידי ניתוח פלסטי.
 

הסיכונים בביצוע ניתוחים פלסטיים בגיל מבוגר

חשוב לדעת שלנטילת תרופות ולמצב הבריאותי יש השפעה רצינית על החלטת הרופא המנתח לבצע את הניתוח המבוקש. לפני ההחלטה על ביצוע הניתוח, הרופאים מקפידים להסביר למטופלים שכל מהלך שכזה כרוך גם בסיכון ועלול לגרום לסיבוכים. לפי האיגוד האמריקאי לניתוחים פלסטיים אסתטיים, לפני שאדם מתחייב לעשות שינויים קוסמטיים בגופו עליו להיות מודע לכל פרטי הניתוח, כולל להשפעות הפסיכולוגיות ולתקופת ההחלמה. רופאים מציינים שנפיחות או רגישות יתר בעור הן תופעות שכיחות לאחר ניתוח מתיחת פנים, אך בדרך כלל הבעיה נפתרת תוך 48 שעות עד שבועיים לאחר הניתוח.

ניתוח נוסף שפופולרי בעיקר בקרב נשים הוא ניתוח קוסמטי של תנוכי האוזניים. כוח הכבידה משפיע על תנוך האוזן שצונח מטה, ממש כמו הסנטר והחזה, ומשפיע על המראה הכללי של הפנים. ענידה של עגילים כבדים במשך שנים רבות גורמת אף היא להתמתחות לא פרופורציונלית של תנוך האוזן. תהליך תיקון תנוך האוזן הוא פשוט, קל ומהיר ומחזיר את הפרופורציות למבנה הפנים הכללי.

סוג אחר של ניתוחים אסתטיים שבני 65 פלוס בוחרים לעבור, הוא ניתוח הרזייה. מחקר אחר שנערך בארה”ב  מלמד שבניגוד לנתונים קודמים שהצביעו על תמותה גדולה יותר בקרב קשישים שעברו ניתוח מעקף קיבה, היום מספרם אינו שונה מכלל האוכלוסייה. הדבר נובע בעיקר מהטכנולוגיה המודרנית שמשתמשת בלפרוסקופיה ומאפשרת לשחרר את המנותחים לביתם יום לאחר הניתוח, גם כשמדובר במטופלים בני 65.

למבוגרים שמבקשים לשפר את המראה וחוששים מניתוחים דרסטיים מומלץ לבצע קילוף עור עדין (ע”י רופא כמובן), טיפול שמרענן את מראה הפנים ללא צורך באשפוז וללא תופעות לוואי.
 
 
בואו לבקר. עכשיו אתם יכולים ליהנות ממסלולי הצטרפות נוחים במיוחד
התקשרו 2686*
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

אירועים אחרונים בבית גיל פז - לחצו לפרטים:
seperator

מאמרים שעשויים לעניין אותך:

דיור מוגן מחירים
דיור מוגן מחירים
בישראל מתחולל בשנים האחרונות שינוי תרבותי שמתבטא בכך שיותר ויותר בני גיל הזהב מבקשים לעבור לגור במסגרת דיור מוגן. כלכלנים מציינים שחלק מתהליך זה מקורו בטרנד שהגיע מארצות הברית, וחלקו כתוצאה מרמת החיים הגבוהה של ישראלים שהגיעו לגיל השלישי, והם יכולים להרשות לעצמם לעבור לגור בדיור מוגן.
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
על ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות
בישראל חיים כיום כ-700,000 קשישים וקיימים כ-600 מוסדות שונים שמיועדים לטיפול בקשישים. רובם של מוסדות אלה נמצא בבעלות פרטית. מכל הקשישים בישראל רק כ-4% מתגוררים במסגרות ומוסדות שונים. במאמר זה נתמקד בבית דיור מוגן בהשוואה לבית אבות ובהבדלים העיקריים שביניהם.
חושבים לעבור?
נשמח לשמוע מכם
דיור מוגן בכפר סבא
פניה בצ'אט
חייג
כתוב אלינו
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב הגבורות 1א' כפר-סבא
מתעניינים: 09-7642221
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו באינסטגרם