דיור מוגן בית גיל פז

אודות בית גיל פז - דיור מוגן יוקרתי בכפר סבא

בית גיל פז הוקם כדיור מוגן בכפר סבא שבשרון בשנת 1997, על ידי קצינים מוותיקי חיל האוויר, אנשי ציבור, רופאים ומומחים מתחומים רבים, אשר ראו עין בעין את הדרך שבה ראוי להם ולאחרים לחיות בעתיד. בית גיל פז הוקם לא מתוך חלום ילדות או פנטזיה מיזמית של מקימיו, אלא מתוך החלטה של חברי העמותה להישיר מבט אמיץ אל החיים ולהיערך מראש בכבוד ובגאווה לפרק גיל הזהב.
הם לא התפשרו על דבר: החל מהמיקום, עבור באיכות הבנייה וכלה באנשי הצוות. עד מהרה הפך בית גיל פז לשם דבר בתחום בתי הדיור המוגן. אנחנו מאמינים כי על כל אחת ואחד מאיתנו מוטלת האחריות להיערך מבעוד מועד לאתגרים שהגיל המבוגר מציב בפנינו. היערכות נכונה היא הבסיס לשמירה על חיים עצמאיים ומלאי חיוניות גם בקרב המשפחה והסביבה.

אנו יודעים כי יצירת תנאים מתאימים לא רק שומרת על כל אלה, אלא גם נותנת הזדמנות להמשיך ולהתפתח, לפרוח ולהעמיק בכל עניין שאוהבים ואף לגלות עולמות חדשים. ככל בני דורנו, איכות היא מילת המפתח שמנחה אותנו לכל אורך הדרך. אנו בבית אבות גיל פז רואים זכות גדולה שאנשים בוחרים להעביר לכאן את ביתם ומודעים לאחריות הרבה הכרוכה בזכות זו. גיל פז - דיור מוגן יוקרתי בשרון.
 

 
בואו לבקר. עכשיו אתם יכולים ליהנות ממסלולי הצטרפות נוחים במיוחד
התקשרו 2686*
או השאירו פרטים ונחזור אליכם:
    

אירועים אחרונים בבית גיל פז - לחצו לפרטים:
seperator
חושבים לעבור?
נשמח לשמוע מכם
דיור מוגן בכפר סבא
פניה בצ'אט
חייג
כתוב אלינו
בית אבות יוקרתי באזור השרון - כפר סבא
רחוב הגבורות 1א' כפר-סבא
מתעניינים: 09-7642221
עמדת הקבלה 24/7: 09-7642222

 
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו באינסטגרם